Diecezjalna Pielgrzymka Chorych do Wilamowic 25 czerwca 2022 roku.

plakat-pielgrzymka-2022-v3

 

Ogólnopolska Pielgrzymka Służby Zdrowia na Jasną Górę

21-22 maja 2022 roku.

 

plakat a3(3)

 

 

Stowarzyszenie Farmaceutów Katolickich Polski zaprasza na obchody 30-lecia istnienia.

 

Szanowni Państwo! Moi drodzy!

Pragniemy zaprosić Was do Matki Bożej na Jasną Górę na Ogólnopolską Pielgrzymkę Służby Zdrowia, która odbędzie się w dniach 21-22 maja b.r. oraz na obchody 30-lecia Stowarzyszenia Farmaceutów Katolickich w ramach tejże pielgrzymki.

W sobotę 21 maja b.r. o godzinie 14:00 odbędzie się Msza św., na której będziemy modlić się za farmaceutów. Po Mszy św. zapraszamy na sympozjum, na którym przedstawimy krótką historię stowarzyszenia, jego patronkę bł. Marię Sagrario oraz planujemy wystąpienie o. dr Krzysztofa Niewiadomskiego OFM Cap. na temat: Rola stowarzyszeń katolickich. Czy warto się dzisiaj zrzeszać?

Będzie to wspaniała okazja na wspólne spotkanie, podjęcie refleksji i popatrzenie w przyszłość. Z okazji jubileuszu stowarzyszenia powstała inicjatywa ufundowania sztandaru, który zostanie poświęcony w niedzielę 22 maja 2022 roku o godz. 11:00 podczas uroczystej Mszy Świętej na Wałach Jasnogórskich pod przewodnictwem ks. Abp. Wojciecha Polaka, Prymasa Polski.

Wszystkim darczyńcom gorąco dziękujemy!

Po Mszy św. zapraszamy na dalsze świętowanie – wspólny obiad. Zapisy na naszej stronie – mamy jeszcze wolne noclegi, ze zdobyciem których w tym roku są trudności. Szczegóły programu obchodów 30-lecia stowarzyszenia oraz rekolekcji i pielgrzymki dla służby zdrowia znajdują się na naszej stronie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!